• Female Apicenter Cyprus RoJel Apicenter Cyprus Girl
  • Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus
  • Girl Apicenter Cyprus RoJel Apicenter Cyprus Male
  • Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus
Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Лікування недоношеності за допомогою свіжого маточного молочка.
За аналогією з основним біологічним призначенням маточного молочка як їжі для розвитку і зростання личинок (зростаючий організм) його з успіхом застосовують саме для терапії та виходжування недоношених діток. В організмі недоношеної дитини ще не завершилися всі процеси диференціації та спеціалізації клітин, тому його органи і системи не можуть функціонувати з повним навантаженням, як це відбувається в організмі нормально доношеної дитини.
Свіже маточне молочко сприяє нормальному процесу диференціації клітин і дозволяє прискорити процес адаптації недоношеної дитини до вкрай негативних екологічних умов зовнішнього світу.
Відсутність материнського захисту у вигляді гемато-плацентарного бар'єру, який не дозволяє багатьом негативним факторам потрапити всередину організму плода, дуже болісно відбивається на рівні опірності недоношеної дитини впливу зовнішніх інфекційних і токсичних факторів.
В результаті, реакція організму є, або ослабленою, або надмірною. Це обумовлено недорозвиненням буферної системи організму, яка компенсує значні коливання в реакції на вплив різних чинників: температурних, хімічних, інфекційних.
Ми не втомлюємося повторювати завжди і скрізь, в основі всіх проявів (симптомів), те що в офіційній алотропічній медицині називають хворобами, лежить расбалансіровка обмінних процесів на внутрішньоклітинному рівні. І будь-яке надмірне, або невміле втручання в ці процеси призводить до стану, який вже і самою офіційною медициною класифікується як, лікарська хвороба.
Але якщо, у підлітка або дорослої людини вже сформована буферна система, яка в змозі поглинути незначні зміни в коливанні нормального внутрішньоклітинного обміну, то у немовляти, а особливо недоношеного, такої системи ще немає і він може загинути навіть від незначної расбалансіровкі обмінних процесів в клітинах його , не до кінця сформованого організму.
Все вищезазначене повною мірою відноситься і до всіх дітей у віці до 12 років, з єдиною обмовкою, що при правильному способі життя, включаючи харчування і фізичні навантаження, до цього часу поступово відбувається формування буферної системи організму і ризик загинути від різких коливань внутрішньоклітинних процесів значно знижується.
Якщо говорити про дітей з вродженою патологією типу ДЦП (дитячий церебральний параліч), то тут застосування свіжого маточного молочка в підвищених дозах має розглядатися не просто як профілактичний засіб, а як основний засіб лікування. Адже це захворювання має в своїй основі саме порушення внутрішньоклітинного метаболізму.
У цьому випадку ми рекомендуємо використовувати збільшені дози свіжого маточного молочка вже з перших днів після народження дитини з цією патологією. Це дозволить зупинити прогресування хвороби і надасть значну нормалізацію, на її розвиток. Ця внутрішньоутробна патологія занадто серйозна, щоб говорити про повне вилікування, але те що її наслідки будуть значно пом'якшені, це однозначно.
Те ж стосується і дітей з гіпотрофія і затримкою в розумовому розвитку. При будь подібної патології або прикордонному стані, ми настійно рекомендуємо додавати в раціон дитини від 20 до 200 мг свіжого маточного молочка на добу, залежно від ваги і тяжкості стану. Наносити треба за допомогою пальця дитини на передню поверхню ясен, щоб не травмувати її і уникати його проковтування. При ковтанні, більшість активних компонентів свіжого маточного молочка нейтралізуються шлунковим соком.
Read 408 times