• Female Apicenter Cyprus RoJel Apicenter Cyprus Girl
  • Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus
  • Girl Apicenter Cyprus RoJel Apicenter Cyprus Male
  • Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus
Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Свіже маточне молочко - запорука нормального розвитку дітей
З першого моменту появи на світ, новонароджена дитина стикається з колосальною кількістю зовнішніх факторів, від яких вона була захищена в утробі матері. Від того, наскільки вона буде стійка до дії всіх вражаючих чинників, залежить ії здоров'я, а часом і життя
Як ми вже писали в попередніх статтях, прийом матір'ю свіжого маточного молочка під час вагітності та годування, значною мірою зменшує ризик виникнення внутрішньоутробних патологій і озброює дитину потужною імунною системою для протистояння зовнішнім вражаючим факторам. Після того, як дитина відлучається від грудей і переходить на звичайне харчування, використання свіжого маточного молочка в його раціоні, в дозуванні всього 20 мг на добу, дає його зростаючому організму потужну підтримку на внутрішньоклітинному рівні і, як наслідок, сприяє правильному і успішному розвитку всіх органів і систем.
Особливе значення це має для недоношених новонароджених та новонароджених із затримкою розвитку і ДЦП (дитячий церебральний параліч), про що ми розповімо окремо.
Але, і для нормально доношених і розвивинутих дітей, прийом мікродоз свіжого маточного молочка є значною підмогою в розвитку і, зокрема, в зміцненні імунітету і зниженні чутливості до алергенів. Якщо дитина приймає, залежно від віку, 50-100 мг свіжого маточного молочка на добу, протягом усього періоду, коли він відвідує дитячий садок або школу, Ви можете бути на 100% впевнені в тому, що грип та інші вірусні гострі респіраторні захворювання його не торкнуться.
Навіть у тому випадку, якщо дитина ніколи не приймала свіже маточне молочко і захворіла, прийом подвоєних доз свіжого маточного молочка допоможе його організму в боротьбі з вірусною інфекцією, тому що, це єдиний реальний спосіб перемогти вірусну інфекцію, не руйнуючи сам організм. А після двох тижнів прийому посилених доз, його треба перевести на звичайні мікродози свіжого маточного молочка, відповідно до його віку і ваги.
Відмінною особливістю свіжого маточного молочка від хімічних препаратів вироблених фармацевтичними концернами, є те, що при його застосуванні неможлива передозування і звикання. Всі не засвоєні організмом компоненти будуть утилізовані і виведені, без усякого побічного впливу на організм.
Всі антивірусні препарати роблять жахливий руйнівний вплив на внутрішньоклітинний обмін речовин. Фармацевтичні компанії просто наживаються на здоров'ї людей, рекламуючи і продаючи препарати, які вже заборонені в ряді країн, але фармацевтичні компанії продовжують продавати їх в інших країнах, використовуючи корупцію в органах управління.
Тому, ми настійно рекомендуємо використовувати виключно природні лікарські засоби при боротьбі з вірусними інфекціями і готувати Ваш організм і організми Ваших дітей до їх атаці завчасно, не чекаючи самої атаки вірусу.
Read 336 times