• Female Apicenter Cyprus RoJel Apicenter Cyprus Girl
  • Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus
  • Girl Apicenter Cyprus RoJel Apicenter Cyprus Male
  • Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus
Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Бажаєте, щоб шкіра знову стала гладкою і пружною, а волосся міцними і блискучими?
Отруєне навколишнє середовище, постійні стреси, перевтоми, шкідливі звички, неякісні продукти харчування, це далеко не повний перелік причин через які організм починає передчасно старіти. Від вікових змін страждають всі органи і системи людського організму. У першу чергу зміни зачіпають шкіру і волосся людини, так як вони найбільшою мірою схильні всім негативним процесам на кордоні між організмом і навколишнім середовищем. Саме вони і є показником здорового організму. Якщо ваша шкіра стала в'ялою і сухою, а волосся ламким і тьмяним, то значить, що Ваш організм не має достатньо сил, для того, щоб чинити опір старінню.
На щастя, є свіже маточне молочко, яке допоможе вирішити ці проблеми. Маточне молочко, це природний еліксир молодості! Як ми вже писали раніше, бджолина матка, яка харчується виключно цим продуктом все своє життя, живе майже в 50 разів довше, ніж інші бджоли, які позбавлені такої можливості.
Досліджений хімічний склад маточного молочка, включає в себе багато компонентів, які взагалі не виробляються в людському організмі, або виробляються тільки в юнацькому віці.
Одним з ключових компонентів, що відповідають за повноцінний обмін речовин в шкірі та волоссі, є пантотенова кислота, саме її нестача є причиною сухості і старіння шкіри, втрати її еластичності. Якщо говорити про волосся, то недолік цієї кислоти викликає лупу і сивину.
Слід також зупинитися на такому компоненті, як 10-гідрооксі-2-деценовой кислота, яка складає до 90% від усіх ненасичених жирних кислот молочка. Ця речовина знаходиться виключно в маточному молочці і визначення її концентрації, є підтвердженням справжності продукту. 10-гідрооксі-2-деценовой кислота гальмує процес старіння. Завдяки їй, шкіра виглядає молодою і свіжою. Також хорошим ефектом це відбивається і на волоссі, нормалізує ріст волосяного фолікула, поліпшуючи стан волосся, при цьому зникає тьмяність і ламкість волосся.
І це тільки ті компоненти, які виділені і лабораторними дослідженнями вже доведено їх вплив на значне поліпшення стану шкіри і волосся. Але, основний гормон молодості поки ще чекає свого відкриття, що не заважає нам користуватися ним і отримувати від цього чудовий ефект.
Дуже важливим є правильне вживання маточного молочка, а саме натщесерце малими дозами по 200 мг на добу, втираючи кінчиком язика в слизову ясен за 10-15 хвилин до їжі. Важливо розуміти, що якщо вживати по 2 грами на добу протягом 10 днів, це не принесе очікуваного результату, тому що незасвоєні надлишки будуть просто утилізовані. А якщо, ці ж 20 грам приймати по 0,2 грама на добу протягом 100 днів, то ефект перевершить всі Ваші очікування.
Read 316 times