• Female Apicenter Cyprus RoJel Apicenter Cyprus Girl
  • Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus
  • Girl Apicenter Cyprus RoJel Apicenter Cyprus Male
  • Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus
Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Вагітність і маточне молочко
Якщо використання свіжого маточного молочка у випадках з дорослою людиною, не має значення, чоловік це чи жінка, виробляє такий приголомшливий ефект у відновленні нормального внутрішньоклітинного обміну речовин, то використання його в період перед зачаттям і в період вагітності, має колосальний вплив на підтримання нормального гомеостазу у плода, що розвивається в утробі матері, приймаючої свіже маточне молочко.
Враховуючи вільне проникнення компонентів свіжого маточного молочка через гемато-плацентарний бар'єр, плід починає свій розвиток в практично ідеальних умовах абсолютного внутрішньоклітинного балансу не обтяженого ще ніякими негативними факторами. Це гарантує нормальний розвиток плоду і запобігає розвитку можливих внутрішньоутробних порушень розвитку, таких як ДЦП (дитячий церебральний параліч) та інші вроджені вади розвитку .
Враховуючи дуже високий ризик розвитку вищезазначених патологій у плода в період внутрішньоутробного розвитку, який обумовлений несприятливим екологічним фоном і великою кількістю токсичних агентів, безперервно впливають на розвиваючийся ембріон, така страховка не виглядає зайвою. Постійний прийом мікродоз свіжого маточного молочка на етапі виношування плоду, пологів та вигодовування, в значній мірі допоможуть Вашому малюку увійти в цей світ міцним, здоровим і стійким до різного виду патогенних чинників, включаючи стійкість до алергенів і інфекційних захворювань.
Read 340 times