• Female Apicenter Cyprus RoJel Apicenter Cyprus Girl
  • Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus
  • Girl Apicenter Cyprus RoJel Apicenter Cyprus Male
  • Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus
Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Роль маточного молочка в лікуванні жіночого безпліддя
Хронічні запальні захворювання органів малого тазу (ЗЗОМТ) у жінок і є однією з основних причин порушення репродуктивного циклу і, як наслідок, жіночого безпліддя. Ці захворювання складають в структурі звернення до гінеколога від 60 до 80%. Однією з розроблених методик лікування ЗЗОМТ, є методика, де основним компонентом є маточне молочко.
Були проведені клінічні дослідження на 32 добровольцях-жінках з ЗЗОМТ і 11 умовно здорових жінках у віці від 30 до 35 років. При цьому, з першої (контрольної) групи, 16 осіб брали тільки стандартне лікування, а 16-ти іншим, на додаток до цього, був доданий апікомпонент.
Всі пацієнтки дотримувалися лікувального режиму, дієтичного харчування, але, крім стандартного медикаментозного лікування, досліджувана група щодня отримувала по 200 мг свіжого маточного молочка натщесерце. Через 2 місяці було проведено трикратне дослідження крові з інтервалом в один тиждень і проведено порівняльний аналіз з результатами показників до початку лікування. У групи, що одержувала апітерапию, показники істотно змінилися в кращу сторону, тобто повернулися до рівня умовно здорових донорів і залишалися такими протягом усіх трьох проб, чого не можна було сказати про пацієнток з контрольної групи.
Особливо це відбилося на наступних показниках аналізу крові: знизився високий рівень швидкості осідання еритроцитів (ШОЕ), знизився рівень нейтрофілів, підвищився рівень гемоглобіну, знизився рівень Т-лімфоцитів. Також було виявлено, що додавання апікомпонента призвело до посилення лікувального ефекту, а саме, стійкого поліпшення загального стану і зникнення клінічних ознак хвороби. Таким чином, на підставі проведеного дослідження було зроблено висновок, що включення апітерапії в основне лікування призводить до стійкого підвищення його ефективності та ліквідації запального процесу.
Маточне молочко сприяє відновленню балансу ендокринної системи. При цьому, відновлюється природний баланс статевих гормонів і нормалізується гормональний фон (одна з поширених причин безпліддя). В результаті, відновлюється нормальна овуляція, дозрівання і вихід яйцеклітини відбувається в потрібні терміни, коли ендометрій матки готовий прийняти запліднену яйцеклітину і, як наслідок, вагітність не змушує себе чекати. Але головне в цьому всьому процесі, правильне і регулярне вживання свіжого маточного молочка. Не чекайте ефекту від тижня прийому, для досягнення стійкого ефекту, необхідно щодня протягом кожних 3 місяців, з 1 місячною перервою, приймати натщесерце 200 мг свіжого маточного молочка.
Read 470 times