• Female Apicenter Cyprus RoJel Apicenter Cyprus Girl
  • Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus
  • Girl Apicenter Cyprus RoJel Apicenter Cyprus Male
  • Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus
Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Жінка, як мед, тільки солодша
У 20-60-ті роки минулого сторіччя маточному молочку стали приписувати виняткові, чудодійні властивості, називаючи «фантастичним ліками XX століття» і це послужило поштовхом до початку спостережень, а в подальшому серйозних досліджень.
У процесі досліджень, які тривають донині в найбільших лабораторіях, Було виявлено що одне з складових цього продукту це вітамін Е, фолієва кислота, естроген, прогестерон і багато інших активних діючих речовин, які в сукупній дії нормалізують гормональний фон, налагоджують роботу яєчників і допомагають дозріти недорозвиненній матці.
Наявність вітаміну В 7 або біотину відомого як "шкірний фактор", сприяє поліпшенню стану шкіри, нігтів і волосся. І це лише мала частина тих можливостей для організму, якє надає свіже маточне молочко.
Слід визнати абсолютно виправданим думку багатьох вчених про те, що в біології та медицині, немає іншої речовини, яка б надавала подібний ефект на розвиток організму і продовження роду, як свіже маточне молочко.
Молода, неплідна матка, вилетівши з вулика лише раз за своє життя, запліднюється в польоті декількома трутнями і повертається у вулик. Одного разу запліднена матка, все життя, не вилітаючи, живе у вулику і відкладає запліднені яйця з яких розвиваються робочі бджоли і матки, і незапліднені, з яких розвиваються трутні. Матка на добу може відкласти до 2 тисяч яєць. Маса відкладених за добу яєць перевищує власну вагу матки.
Як ми писали на самому початку ... Унікальні репродуктивні здібності Королеви існують виключно завдяки маточному молочку, яким вона харчується все своє вічне, за мірками комах, життя. При максимальному терміні життя робочої бджоли до 80 днів, матка живе до 8 років, що становить приблизно 2800 днів. Якщо 2800 днів життя матки розділити 80 днів, які живе робоча бджола, ми отримаємо різницю в 46 разів. Тобто, вона переживає 46 поколінь своїх нащадків.
Якщо середня тривалість життя людини в світі, сроком в 67 років, помножити в 46 разів це може скласти, в людському вимірі, 3120 років життя. Задумайтесь над цим ...
Read 375 times