• Female Apicenter Cyprus RoJel Apicenter Cyprus Girl
  • Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus
  • Girl Apicenter Cyprus RoJel Apicenter Cyprus Male
  • Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus
Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Дай Боже, хоч бджола допоможе
Передміхурова залоза - простата , προ-στάτου грецьк.- «передовий боєць» - друге серце чоловіка.
Простатит - захворювання підвищеної небезпеки, під можливим ударом якого знаходиться практично кожен чоловік. Небезпечний простатит, перш за все, своїми наслідками: імпотенцією, безпліддям, раком простати. Виникає у 8 чоловіків з 10 і дуже часто протікає безсимптомно (непомітно). Основні клінічні ознаки гострого простатиту: висока температура, біль у паховій області, пекучі болі при сечовипусканні і зниження потенції. Значно гірше клінічна картина виглядає при хронічному простатиті, він може протікати непомітно, а потім переходити в гостру форму.
Чому деякі чоловіки вважають за краще жити з простатитом і миритися з його наслідками? Причин кілька. І вони відомі всім. Перша, це, безумовно, сором'язливість. Так як всі чоловіки хочуть відчувати себе сильними і здоровими, то не люблять звертатися до лікарів з подібними проблемами. Багато в буквальному сенсі бояться ректального масажу, який використовується деякими фахівцями для лікування простатиту.
  
Друга причина, це звичайна лінь. Адже треба кудись йти, знаходити для цього час і сили. Ну і третя, це те, що простатит на початкових і середніх стадіях непокоїть не настільки сильно, щоб підштовхнути людину йти в клініку.
Саме тому чоловіки звертаються до лікарів найчастіше в моменти загострення захворювання. І ще одна причина, четверта, полягає в тому, що багато чоловіків недооцінюють небезпеку цього захворювання. А для чоловіка воно одне з найнебезпечніших. Тим більше, що й молоді чоловіки не застраховані від запалення передміхурової залози: інфекції сечовивідних шляхів можуть ускладнитися цим неприємним захворюванням. Сильній статі вкрай складно орієнтуватися в пропозиціях медиків. Яка з процедур ефективна, а яка ні? Від одних лікарів він чує, що без масажу простати домогтися ефективного лікування простатиту неможливо, від інших, що масаж простати шкідливий, треті кажуть, що у них найсучасніші методики та прилади.
Насправді, єдиної методики, яка підходила б для лікування всіх без винятку форм простатиту не існує. Масаж передміхурової залози може бути і ефективний і шкідливий залежно від обставин. Застосування того чи іншого апарату може бути корисним або марним. Крім того, часто призначаються "зайві" процедури, які можуть бути безболісними, але абсолютно непотрібними пацієнтові. Для лікування простатиту неможливо застосовувати один для всіх "потоковий" метод.
Кращі методи для лікування простатиту ніколи не бувають роз'єднаними: тільки комплексна терапія дає стійкий результат. Але в основі цього лікування має лежати відновлення внутрішньоклітинного обміну речовин. А всі інші методи можна розглядати виключно як допоміжні. На жаль, традиційна алопатична медицина дотримується іншої точки зору і намагається лікувати симптоми, а не причини захворювання . Це є, в переважній більшості випадків, основною причиною переходу захворювання в хронічний стан. Тільки досягнувши відновлення нормального обміну речовин у клітинах організму, можливо позбутися захворювання повністю.
Read 423 times