• Female Apicenter Cyprus RoJel Apicenter Cyprus Girl
  • Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus
  • Girl Apicenter Cyprus RoJel Apicenter Cyprus Male
  • Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus
Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Хронічний стрес - убивця чоловіків.
Чоловік, у всі часи, жив і живе в стані хронічного стресу. І чим вище відповідальність, соціальна чи фінансова, тим стрес глибше. Хронічний стрес руйнує весь організм і як наслідок, прискорює процеси старіння. Чим вище і безперервне психологічне навантаження на людину і чим більше він палить, тим швидше починають проявлятись ознаки старіння організму: зморшки, сивина, облисіння, зниження потенції і статевого потягу
Цілком очевидно, що без усунення основних причин, дуже складно зупинити процес, але існує можливість значно його сповільнити. Адже все, що ми бачимо на поверхні у вигляді зморшок, сивини, імпотенції та інших проявів хронічного стресу, це є ні що інше, як порушення внутрішньоклітинних процесів обміну речовин. У такій ситуації, компоненти маточного молочка, і саме в такій пропорції, як вони присутні в свіжому маточному молочці, абсолютно незамінні для відновлення внутрішньоклітинного балансу.
Це повною мірою відноситься до гіпертонічної хвороби. Як відомо, чоловіки хворіють на гіпертонію набагато частіше, ніж жінки, тому своєчасне запобігання початку процесу відіграє величезну роль. Під впливом свіжого маточного молочка гарантовано знижується, а при тривалому безперервному вживанні, нормалізується кров'яний тиск, знижується рівень холестерину, поліпшується трофіка тканин і в першу чергу, мозку.
Лабораторні випробування на мишах показали фантастичну стійкість до стресу. Були створені дві групи мишей: перша група отримувала свіже маточне молочко протягом чотирьох місяців, друга, контрольна група, отримувала лише однакове харчування з першою групою. Протягом місяця до початку випробувань, перша група отримувала по 10 мг свіжого маточного молочка щодня. Після першого місяця прийому маточного молочка, обидві групи помістили на три місяці в умови хронічного стресу (постійні світлові і звукові подразники). Протягом усього цього періоду перша група продовжувала отримувати свіже маточне молочко, на відміну від контрольної групи.
У контрольній групі, через два місяці: 30% облисіли, 80% втратили від 10 до 20% ваги, а 10% просто померли від виснаження.   У той же час, 90% мишей з групи яка продовжувала отримувати маточне молочко, продовжували виглядати нормально, з гладкою, блискучою шкіркою і нормальною вагою. Але що саме приголомшливе, вони зберігали нормальну статеву активність і продовжували розмножуватися, на відміну від контрольної групи, де розмноження припинилося.
Read 370 times