• Female Apicenter Cyprus RoJel Apicenter Cyprus Girl
  • Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus
  • Girl Apicenter Cyprus RoJel Apicenter Cyprus Male
  • Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus
Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Що таке, насправді, маточне молочко?
I як скористатися його фантастичною силою.
Як ми вже говорили, маточне молочко, це ні якій не стимулятор, не антибіотик і інші різні фантазії, придумані для написання навколонаукових статей. Основною функцією маточного молочка є стабілізація та балансування обмінних, репродуктивних і апоптичних процесів, що протікають у всіх 10 14 клітинах організму. Будь-яке захворювання, за винятком травм, є наслідком расбалансіровкі внутрішньоклітинних процесів, викликаних внутрішніми або зовнішніми причинами.
Старіння організму настає з цієї ж причини, з роками відбувається накопичення внутрішньоклітинних помилок в процесі безупинно викликаного оновлення клітин організму і як наслідок, порушення функціонування різних органів. ПОСТІЙНЕ застосування маточного молочка в мікроскопічних дозах, повертає клітини організму в стан рівноваги між процесами регенерації і апоптозу , відновлює внутрішньоклітинний обмін речовин і як наслідок, призводить до усунення тих симптомів, які кваліфікуються як захворювання. Найбільшим ефектом володіє свіже маточне молочко, прийняте натщесерце, після чищення зубів. Справа в тому, що при попаданні в шлунок, переважна кількість активних діючих речовин нейтралізується шлунковим соком і як наслідок, абсолютно марно для організму.
Тому, за допомогою спеціальної мініатюрної ложечки, необхідно невелику кількість маточного молочка, близько 0,1-0,2 грама, нанести на кінчик язика і потім розтерти його язиком по передній поверхні ясен. Після цього, необхідно утриматися від прийому рідини і їжі протягом 10-15 хвилин, за час яких відбудеться всмоктування активних інгредієнтів маточного молочка в кров. Всі рецепти змішування маточного молочка з молоком, медом, горілкою та іншими наповнювачами, є класичне шарлатанство і обдурювання. Для споживача, це просто викинуті гроші. Як китайські кросівки. З вигляду як справжні, а через тиждень уже в сміттєвому баку.
Висока трудо- і ресурсовитратність процесів одержання, зберігання і доставки маточного молочка, без втрати його оригінальних якостей, породжують бажання спростити цей процес, що призводить до повної втрати сенсу його застосування. Тому, придбайте свіже маточне молочко тільки сертіфіціровнних виробників у авторизованих розповсюджувачів. В іншому випадку, в 99% випадків Ви будете приймати все що завгодно, крім оригінального продукту.
Read 471 times