• Female Apicenter Cyprus RoJel Apicenter Cyprus Girl
  • Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus
  • Girl Apicenter Cyprus RoJel Apicenter Cyprus Male
  • Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus
Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Як правильно вибирати і зберігати маточне молочко
Про високу біологічну активність маточного молочка свідчить той факт, що маткова личинка за перші три дні життя збільшується в тисячі разів, а більш тривале годування її молочком призводить до розвитку матки, на відміну від робочої бджоли, личинку якої після перших трьох днів її життя бджоли годують медо-перговою сумішшю.
Як уже було згадано, в молочку міститься багато речовин, що мають велике значення для організму не тільки маткової і бджолиної личинки, а й для людини. Це встановлено багатьма дослідниками в дослідах на людях і піддослідних тварин. Дослідження відомого французького вченого R. Сhauvip (1957) показали, що маточне молочко впливає на деякі основні біологічні процеси рослин і тварин. Він додавав до їжі кроликів, кіз, корів та інших тварин молочко і спостерігав збільшення відсотка гемоглобіну і числа червоних кров'яних клітин; шерсть тварин ставала густішою, гладкою, блискучою; тварини більше, ніж контрольні, збільшили свою вагу, стали більш енергійними і рухливими. На думку Фелікса Мурата, маточне молочко збуджує діяльність чоловічих і жіночих статевих залоз у курчат. X. Xейл (1939) довів таку ж дію і на мишей. Досліди Ардри встановили, що дача молочка усуває явища старості у щурів, птахів і курей. Н. А. Савчук, співробітник Одеського університету, давав шовкопряду розчин маточного молочка. Вони збільшили свою вагу і закінчили прядіння коконів на 2-3 дні раніше, а продукція шовку збільшилася на 265% більше, ніж у контрольних.
Слід правильно вибирати маточне молочко, так як трутневий гомогенат дуже схожий на нього. Той же колір і той же смак, розрізнити можна лише за хімічним складом. Візуально можна відрізнити лише тоді, коли по закінченню терміну в 2 години, трутневий гомогенат почне сіріти, а потім зовсім почорніє. Коли ви купуєте "королівське желе" необхідно звернути увагу на такий факт, як сертифікат якості.
Маточне молочко, за своєю природою, продукт нестійкий і швидко втрачає свої лікувальні властивості, якщо не дотримуватися необхідніх правил з його зберігання. Тому слід приділяти виняткову увагу правильному зберіганню придбаного свіжого маточного молочка. Ви повинні зберігати його в холодильнику при температурі не вище +5 градусів.
Read 458 times