• Female Apicenter Cyprus RoJel Apicenter Cyprus Girl
  • Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus
  • Girl Apicenter Cyprus RoJel Apicenter Cyprus Male
  • Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus Apicenter Cyprus
Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Бажаєте жити довго і з задоволенням?
Значить, маточне молочко, це Ваш продукт!
Маточне молочко (Royal Jelly англ., Βασιλικός Πολτός грец.), це той продукт, який виробляють бджоли-годувальниці для вигодовування личинок бджіл. При цьому, робочі бджоли отримують цей корм тільки перші три доби, а бджолині матки від народження до повного дозрівання. Але й після цього, бджоли-годувальниці продовжують годувати бджолину матку цим продуктом все її довге життя.
Бджолина матка, так прозаїчно називається тільки в слов'янських мовах, греки називають її набагато шанобливіше - η Βασίλισσα, а англійці - Queen, тобто Королева. І це не дивно, завдяки харчуванню маточним молочком -. Королівським желе, Королева вулика живе набагато довше робочих бджіл, які харчуються медом, пилком і водою
При цьому, Королева взагалі ніколи не п'є воду! Все що їй потрібно міститься в маточному молочці, яке повністю задовольняє потреби її організму в всьому, включаючи рідину, білки, вуглеводи, амінокислоти і все що необхідно для відтворення населення вулика. Щодня бджолина матка відкладає в стільники вулика від 1000 до 2000 яєць.
Живе Королева 6-8 років, до 3000-4000 днів, а робочі бджоли, які позбавлені можливості харчуватися маточним молочком і харчуються медом і пергою, живуть від 45 до 80 днів. І що дуже важливо, маточне молочко, це той продукт який бджоли не консервують, на відміну від меду і перги. Консервують його тільки люди, але ці продукти вже не мають ніякого відношення до маточного молочка.
Унікальні репродуктивні здібності Королеви існують виключно завдяки маточному молочку , яким вона харчується все своє вічне , за мірками комах , життя . При максимальному терміні життя робочої бджоли до 80 днів , матка живе до 8 років, що становить приблизно 2800 днів. Якщо 2800 днів життя матки розділити 80 днів, які живе робоча бджола , ми отримаємо різницю в 46 разів. Тобто, вона переживає 46 поколінь своїх нащадків. Якщо, середню тривалість життя людини у світі , строком в 67 років, помножити в 46 разів, це може скласти , в людському вимірі, 3120 років життя. Інтернет на 90% заповнений помилковою і непрофесійною інформацією про маточне молочко. Як тільки його не називають ... найсильніший біостимулятор, природний антибіотик, джерело вітамінів і амінокислот, загалом, кому як подобається, так той і називає. Особливо вражають фантазери, які вважають, що "королівським" воно називається тому, що воно було доступне тільки королям. Просто королі про це не здогадувалися до початку ХХ століття.
А тепер Ви самі подумайте, як може бути продукт повсякденного харчування бджолиної матки, яка важить 250 мг і споживає його в кількості 50-70 мг на добу, бути всім перерахованим вище для людини вагою 70 кг (70000 000 мг) при добовому дозуванні 100 -200 мг на день? Шарлатани і невігласи дискредитують маточне молочко в очах мільйонів чоловік, які, начитавшись цього марення, сподіваються миттєво зцілитися чудодійним молочком.
Але найстрашніша таємниця полягає в тому, що ніхто в світі ще не виділив з маточного молочка той речовини, завдяки якій воно дозволяє бджолиної матці жити майже в 100 разів довше, ніж живуть робочі бджоли. Існують специфічні речовини, за якими визначається справжність маточного молочка, але окреме їх застосування не чинить того впливу на організм, який чинить свіже незбиране маточне молочко.
Чудес на жаль не буває. Тому ми не будемо розповідати казок про чудесне зцілення, після прийому декількох доз маточного молочка. Маточне молочко, це справжній дар природи, але ефективність його проявляється виключно при тривалому і безперервному прийомі мікроскопічних доз. Ми розповімо, як маточне молочко може допомогти Вам і Вашим близьким у подоланні недугів і найголовніше, як воно може допомогти в їх профілактиці.
Read 1086 times